INTENCJE MSZALNE

Poniedziałek – 10. IX.

 

17.00 + Mariannę Kafar

17.00 + Jadwigę i Jolantę Kuśmierskie – od Zygmunta Łągwy z rodziną

18.00 + Wojciecha Zielonkę – od rodz. Kępskich

18.00 + Stanisława Prokopa – od żony

 

Wtorek - 11. IX.

 

17.00 + Zbigniewa Fedorczuka

18.00 + Antoniego Kafara - od teściowej Agnieszki Kurzyk z rodziną

 

Środa - 12. IX. Wspomninie Najświętszego Imienia Maryi

 

17.00 + Mariannę, Bronisława Kulbatów, Helenę i Zdzisława Piechurów

+ Janinę Miłak – od sąsiadów Ośmiałowskich

+ Annę i Kazimierza Kafarów, Alicję i Zygmunta Krupów - od rodziny Ostrowskich

+ Jadwigę Kuśmierską – od Wojciecha Kuśmierskiego z rodziną

+ Seweryna Włukę – od koleżanek i kierownictwa z miejsca pracy córki Elżbiety

+ Krystynę Czarnucha – od rodziny Czarnuchów i Wąsowskich

+ Janinę Krawiec w 1. rocznicę śmierci – od syna Mariusza z rodziną

+ Danutę Pytka – od teściów Kowalskich z rodziną

+ Sebastiana Cecotkę – od kuzyna Tomasza

+ Artura Kapustę – od rodziny Ściepłków i Rajszczaków

+ Edwarda Kocimowskiego – od OSP Kłudzice

18.00 + Ryszarda Sobańskiego, Wandę i Romana Toborków – od sąsiadów Pieczyńskich

18.00 + Stanisława Prokopa – od córki Karoliny z rodziną

 

Czwartek – 13. IX. Wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, Bpa i Doktora Kościoła

 

17.00 + Annę Kafar - od Przybyłów z rodziną

18.00 + Marka Fałka - od rodziny Czerwińskich i Magnuszewskich

 

Piątek – 14. IX. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

 

10.00 * W 50. Rocznicę urodzin ur. Małgorzaty

10.00 + Annę Kafar

16.00 * Chrzest Św. - Filip Piotr Wochyń

17.00 + Jerzego Wójcika, Jana, Janinę Chrząstków

17.00 + Natalię w 20. rocznicę śmierci i Tadeusza w 15. rocznicę śmierci Szczepaników

 

Sobota - 15. IX. Wspomnienie N. M. Panny Bolesnej

 

14.00 * Chrzest Św. - Hanna Kiełkiewicz

15.00 * Chrzest Św. - Zuzanna Pola Jarzębska

16.00 * ślub Rzymski – Tomasz Skoczylas - Milena Krzaczyńska

17.00 * ślub Rzymski – Krzysztof Kopeć - Dominika Sikora

18.00 * ślub Rzymski – Grzegorz Kaczmarek – Katarzyna Wojtala

 

Niedziela - 16. IX. XXIV Niedziela Zwykła

 

9.00 + Jadwigę, Wacława Rudnych

9.00 + Helenę w 11 rocznicę śmierci Lucjusza, Bronisławę, Alicję, Mirosława, Piotra, Stanisławę i Jana Kaczmarskich

11.00 + Beatę Opala w 1 rocznicę śmierci - od męża i dzieci z rodziną

11.00 + Witolda w 2 rocznicę śmierci i Damiana Andryszkiewiczów, Kazimierę i Adama Tworków

12.00 * Chrzest Św. - Karolina Justyna Calińska

16.00 + Janinę w 10 rocznicę śmierci Mariana, Włodzimierza, Andrzeja Karczewskich, zmarłych z rodzin Piastów i Karczewskich

16.00 + Mieczysława, Annę Zielonków